U Panského mlýna 267/28, 747 06 Opava po - čt 11h - 21h, pá - so 11h - 24h, ne 11h-21h. +420 604 222 280

Svatbana mlýně

Podívejte se na fotogalerii našich svateb

Plánujete svůj velký den na Opavsku a chcete jej prožít v romantickém a moderním prostředí a uprostřed zeleně? Nechcete jej strávit na úřadě a zdržovat se přesuny mezi několika místy?
Pak je Panský mlýn tou správnou volbou pro Vaši svatbu. Unikátní neotřelé prostředí přírody na dosah města, chutné gastronomické zážitky, skvělé pivo z našeho minipivovaru, citlivě koncipovaná architektura budovy, rekonstruované na místě bývalého mlýna, a to vše v obklopení stromů s výhledem na uklidňující rybníčky. Svatební obřad se tak navždy stane krásnou vzpomínkou spjatou s tímto místem

Svatební louka

Své ano si můžete říci na naši rozlehlé travnaté louce pod korunami stromů. Panský mlýn tak plní sny o venkovním obřadu spjatém s přírodou.

Pro svatební hostinu či večerní párty je k dispozici krásný salon pro 50-110 osob koncipovaný opět v souladu s přírodou v přirozených světlých barvách a s použitím dřevěných prvků.

Svůj svatební den můžete zakončit přespáním v penzionu, kde již brzy bude k dispozici i novomanželské apartmá. Dále je k dispozici 10 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek.

Dalšíslužby

Rádi Vám pomůžeme s organizací svatebního dne, přičemž ke každé svatbě přistupujeme zcela individuálně a celý tým ji připravuje přesně na míru Vašim požadavkům.

Venkovní obřad (příprava svatebního místa, přípitek pro novomanželé, oddávající a svědky).

Servírované či rautové obědy a večeře.

Nazdobení tabule ve stylu Vaší svatby.

Jsme schopni zajistit dopravu minibusem či autobusem.

Parkování v areálu.

V případě zájmu o uspořádání svatby na Panském mlýně volejte Andreu Morávkovou, provozní areálu, na telefonní číslo 731 356 651 nebo kontaktujte emailově na adrese svatba@panskymlynopava.cz.