U Panského mlýna 267/28, 747 06 Opava út,st,čt a ne 11-22, pá a so 11-24 +420 604 222 280

Svatby

 

Plánujete svůj velký den na Opavsku a chcete jej prožít v romantickém a moderním prostředí a uprostřed zeleně? Nechcete jej strávit na úřadě a zdržovat se přesuny mezi několika místy?

Pak je Panský mlýn tou správnou volbou pro Vaši svatbu. Unikátní neotřelé prostředí přírody na dosah města, chutné gastronomické zážitky, skvělé pivo z našeho minipivovaru, citlivě koncipovaná architektura budovy, rekonstruované na místě bývalého mlýna, a to vše v obklopení stromů s výhledem na uklidňující rybníčky. Svatební obřad se tak navždy stane krásnou vzpomínkou spjatou s tímto místem

Prostory

Své ano si můžete říci na naši rozlehlé travnaté louce pod korunami stromů. Panský mlýn tak plní sny o venkovním obřadu spjatém s přírodou.

Pro svatební hostinu či večerní párty je k dispozici salon pro 50-120 osob koncipovaný opět v souladu s přírodou v přirozených světlých barvách a s použitím dřevěných prvků.

Připravujeme také možnost celé svatební hostiny venku /horizont realizace 2.polovina roku 2017/.

A pro ty, kteří se po romantické svatbě a náročném dni rozhodnou zůstat bude od jara 2017 k dispozici penzion s kapacitou 10 dvoulůžkových pokojů. Pro novomanželé budeme mít k dispozici také novomanželské apartmá.


Služby

Rádi Vám pomůžeme s organizací svatebního dne, přičemž ke každé svatbě přistupujeme zcela individuálně a celý tým ji připravuje přesně na míru Vašim požadavkům.

  • Venkovní obřad /příprava svatebního místa, ozvučení, přípitek pro novomanželé, oddávající a svědky/
  • Servírované či rautové obědy a večeře
  • Nazdobení tabule ve stylu Vaší svatby
  • Jsme schopni zajistit dopravu minibusem či autobusem
  • Parkování v areálu

V případě zájmu o uspořádání svatby na Panském mlýně volejte Lucii Adámkové, provozní areálu, na telefonní číslo 731 356 651 nebo kontaktujte emailově na adrese adamkova.lucka@gmail.com.