U Panského mlýna 267/28, 747 06 Opava út,st,čt a ne 11-22, pá a so 11-24 +420 604 222 280

Firemnívečírky

 

Hledáte nový neotřelý prostor pro Vaši akci nebo firemní večírek v Opavě? Chcete dopřát jeho účastníkům mimořádné gastronomické zážitky a nechat je ochutnat pivo z našeho minipivovaru?

Ať už se jedná o výroční večeři, vánoční večírek, školení zaměstnanců, prezentaci pro partnery nebo teambulding, na Panském mlýně si najde každý svůj prostor.

Citlivě koncipovaná architektura starého mlýna a jeho strukturované interiéry, situované do prostředí přírody a při tom nadosah města, přímo vybízí k uspořádání různých druhů firemních večírků.

Prostory

K dispozici jsou dvě patra, pro menší akce stylová restaurace s minipivovarem jako součástí interiéru pro 60 osob a pro akce většího rozsahu salon pro 50-120 osob. Mimo prázdninové měsíce červenec-srpen jsme schopni nabídnout také venkovní dřevěné posezení pro max 50 osob. Koncem roku 2016 bude dokončen bowling. Otevření penzionu je poté naplánováno na jaro 2017.

Služby

Samozřejmostí je i technické vybavení pro akce a firemní párty- projekce, vysokorychlostní internetové připojení, mikrofony. Součástí areálu je samozřejmě parkoviště pro 25 vozů.

Každá z akcí je šitá na míru vždy konkrétním požadavkům. Jejich součástí mohou být například:

– Business snídaně a brunche

– Servírované či rautové obědy a večeře

– Komentovaná prohlídka našeho minipivovaru a degustace všech druhů piv

– Bowling

– V teplých měsících možnost rybolovu pstruhů s asistencí porybného

– Doprava autobusem či minibusem

V případě zájmu o uspořádání akce na Panském mlýně volejte Lucii Adámkové, provozní areálu, na telefonní číslo 731 356 651 nebo kontaktujte emailově na adrese adamkova.lucka@gmail.com.